Aktuality

Marian Jurečka k trendu vylidňování malých obcí

Pomoci udržet lidi v malých obcích, které mají do pěti set obyvatel, má návrh, který ve středu před novináři obhajoval první místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka.

Vyjádření 1. místopředsedy KDU-ČSL Mariana Jurečky k problematice sucha v krajině (video)

Exministr zemědělství, Marian Jurečka se během letních dnů vyjadřoval k problematice sucha v krajině a co se povedlo za jeho působení v pozici ministra zemědělství.

Bývalý ministr zemědělství Marian Jurečka hostem interview ČT 24

Marian Jurečka v rozhovoru na ČT 24 na téma nelegální chov exotických zvířat

Marian Jurečka pro Obnovitelně.cz "Biopotraviny jsou budoucnost"

„Pro podporu ekologického zemědělství je podle mě klíčové rozvíjet trh s biopotravinami tak, aby produkce zhruba 13 % plochy ekologického zemědělství měla daleko větší procento zastoupení na trhu s biopotravina...

Bývalý ministr zemědělství Marian Jurečka hostem interview ČT24 na téma Kůrovcové kalamity a jejího řešení

Bývalý ministr zemědělství Marian Jurečka hostem interview ČT24 na téma Kůrovcové kalamity a jejího řešení

Poslanec Marian Jurečka v pořadu Partie na televizi Prima

Poslanec a 1.místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka byl hostem pořadu Partie společně s komunistickým poslancem Pavlem Kováčikem.

Marian Jurečka hostem DVTV na téma zdanění církevních restitucí

Poslanec KDU-ČSL Marian Jurečka v bouřlivé debatě s komunistickým poslancem Vladimírem koníčkem ohledně zdanění církevních restitucí.

Česko dohání Německo a Kalifornii v autonomním řízení. Do sněmovny míří novela, která povolí samo řiditelná auta. Zastřešuje ji poslanec KDU-ČSL Marian Jurečka.

Česko dohání Německo a Kalifornii v autonomním řízení. Do sněmovny míří novela, která povolí samo řiditelná auta. Zastřešuje ji poslanec KDU-ČSL Marian Jurečka.

Poslanec Marian Jurečka opět hostem Duelu Seznam zpráv tentokrát na téma vodohospodářství v ČR

V Duelu spolu diskutovali poslanec KSČM Jiří Dolejš a první místopředseda KDU-ČSL a někdejší ministr zemědělství Marian Jurečka.

Zpět Marian Jurečka /KDU-ČSL/: Nové průmyslové zóny na nejlepší půdě nepotřebujeme. Kvalitní půdu musíme uhájit pro budoucí generace

Město Olomouc a Olomoucký kraj chtějí vytvořit ve třech lokalitách nové průmyslové zóny, a to u Olomouce, Zábřehu a Prostějova v celkové výměře 164 hektarů.

Úvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz KDU-ČSL