Aktuality

Srdečně zvu nejen rodiny na Pouť rodin na Svatý Kopeček u Olomouce!

Srdečně zvu nejen rodiny na Pouť rodin na Svatý Kopeček u Olomouce!

Návštěva Kurdistánu

V pondělí 18. dubna jsem jednal s ministrem Kurdistánu pro vnější vztahy Falahem Mustafem. Bylo to velice otevřené jednání, kde on děkoval za podporu ČR vůči jejich regionu.

Hovory z lánů: Osvěta v jídle

Česká potravina zabrání klamání nás spotřebitelů a ještě z nás udělá regionální patrioty. Na tohle téma mě vyzpovídal herec Michal Novotný. Pokud zrovna nejste v práci, pusťte si zvuk.

Tahle země není pro mladé

Nedávno jsme měli u nás doma v rodině křtiny. Páté. Nebojte se, nechci nikomu radit, jak početnou rodinu má mít. Ozývá se mi ale stále více lidí, kteří mají více dětí stejně jako já a považují to za zcela ...

Ministr zemědělství Marian Jurečka zahájil pracovní cestu do Tanzanie a Zambie

Setkáním s ministrem zemědělství, hospodářských zvířat a rybářství Mwigulu Lameckem Nchembou dnes zahájil ministr zemědělství Marian Jurečka s podnikatelskou misí pracovní návštěvu Tanzanie a Zambie.

Marian Jurečka hostem Otázek Václava Moravce

Debata prvního místopředsedy KDU-ČSL Mariana Jurečky a zastupujícího předsedy Starostů a nezávislých Petra Gazdíka.

Pozvánka na Moravský večírek v Olomouci

Srdečně zvu na již 3. ročník Moravského večírku v Olomouci.

Blázniví ministerští úředníci aneb jak je to opravdu se zákazem vstupu do lesa

Vážně se na Ministerstvu zemědělství zbláznili a chtějí pod pokutou 30 tisíc korun zakázat vstup do lesa? To už tam nesmíme na procházky nebo sbírat houby?

Ministr Marian Jurečka jednal v Bruselu o cestě ven z nepříznivé situace sektorů mléka a vepřového masa

Ministr zemědělství Marian Jurečka jednal v Bruselu s dalšími představiteli evropského zemědělství o tíživé situaci na trhu s vepřovým masem a mlékem.

Ministerstvo zemědělství chce pěstitelům částečně kompenzovat škody za loňské extrémní sucho. Navrhuje jim poskytnout 1,24 miliardy korun

Ministr zemědělství Marian Jurečka předloží ve středu vládě návrh kompenzací za škody, které loni v létě utrpěli zemědělci kvůli dlouhotrvajícímu suchu.

Úvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz KDU-ČSL