Aktuality

Pro malé podniky jsme historicky poprvé přizpůsobili podmínky v Programu rozvoje venkova

Po dlouhých měsících vyjednávání a příprav nového Programu rozvoje venkova (PRV) Vám s radostí mohu sdělit, že Ministerstvo zemědělství je připraveno spustit příjem žádostí v klíčových oblastech Vašeho p...

Ministr Jurečka vyzval eurokomisaře Hogana, aby intenzivněji řešil současnou složitou situaci na trhu s mlékem

Ministr zemědělství Marian Jurečka vyzval eurokomisaře pro zemědělství Phila Hogana, aby intenzivněji řešil současnou složitou situaci na trhu s mlékem.

Ministr zemědělství Marian Jurečka pracovně v Zambii

Setkáním se svým zambijským protějškem Givenem Lubindou zahájil 30. července ministr zemědělství Marian Jurečka návštěvu Zambie.

Jurečka: Dražší potraviny? Výhrůžka, není racionální důvod

Ta konkurence je tak obrovská, že si nějaký obchodní řetězec nedovolí zvýšit ceny a říkat, je to kvůli novele zákona o významné tržní síle. Ministr zemědělství Marian Jurečka hostem Daniely Drtinové.

Ministerstvo zemědělství má plán, jak bojovat se suchem

Tisková zpráva – Ministr zemědělství Marian Jurečka společně s ministrem životního prostředí Richardem Brabcem předloží zítra vládě materiál „Příprava realizace opatření pro zmírnění negativních d...

S politiky od plenek aneb jak je vidí rodiče

Moje maminka o mém dětství a dospívání pro Magazín Právo. I já jsem si se zájmem početl :-)

Ministerstvo zemědělství neposkytlo žádnou záštitu na brožuru, která má údajně oslavovat kolektivizaci

Reakce Ministerstva zemědělství na tiskovou zprávu Asociace soukromého zemědělství, v níž tvrdí, že MZe poskytlo záštitu na brožuru, která má údajně oslavovat kolektivizaci. Nic takového se však nestalo!

Klásek - nová "školka" pro děti zaměstnanců Ministerstva zemědělství

Když jsem před rokem zjistil, kolik našich zaměstnanců rodičů má problém s umístěním dětí do školky, rozhodl jsem se to změnit. Tak věřím, že to bude ku spokojenosti a díky všem,kteří na tom mají zásluhu.

Česká potravina pomohla aneb Chinaski v Olomouci

Jedna z největších charitativních akcí Olomouckého kraje "Česká potravina pomáhá aneb Chinaski v Olomouci" pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky přilákala téměř 5 000 lidí!

Reakce ministra Mariana Jurečky: Stanislav Němec a jeho kritika všeho

Čestný předseda ASZ Stanislav Němec napsal na webové stránky www. ASZ.cz text, v němž kritizuje moji záštitu nad výstavou zemědělské techniky v obci Oprostovice.

Úvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz KDU-ČSL