Aktuality

Benefice pro nové varhany v Radešínské Svratce

V neděli 13. listopadu budu hrát s dalšími muzikanty v kostele sv. Václava v Radešínské Svratce. Výtěžek koncertu poputuje na výstavbu nových varhan, protože ty staré jsou v žalostném stavu.

Jurečka: Na Hrad nepřijdu. Protože je jasné, komu v kauze Brady věřit

Ministr zemědělství Marian Jurečka v rozhovoru vysvětluje, proč nepřijde 28. října na Pražský hrad a koho by si představoval jako kandidáta lidovců na dalšího prezidenta.

Video-vzpomínka na Den otevřeného dvora na farmě Doubravský důvr

Farma Doubravský dvůr a jejich Den otevřeného dvora. Vzpomínka na skvělou akci v závěru léta a ukázka jak může rodinná farma Osičkových uspět v dnešní době.

Devět úspěšných kandidátů v barvách KDU-ČSL udělalo ze strany jasného vítěze 2. kola letošních senátních voleb

Devět úspěšných kandidátů v barvách KDU-ČSL udělalo ze strany jasného vítěze 2. kola letošních senátních voleb. „Zaujali voliče svou osobností a kvalitou,“ řekl iDNES.cz šéf strany Pavel Bělobrádek.

V Prima Partii na téma blížících se krajských voleb

V článku najdete odkaz, na kterém je možné zhlédnout záznam včerejší debaty v Prima Partii na téma blížících se krajských voleb.

Pozvánka na Den otevřeného dvora na farmě Doubravský dvůr

Zveme vás na Den otevřeného dvora na farmě Doubravský dvůr v Července u Litovle už tuto sobotu 1. října.

Jurečka chce zvýhodnit obce do 500 obyvatel

Zaměstnanci v obcích do 500 obyvatel by mohli měsíčně získat slevu na sociálním pojištění ve výši pět set korun. Koaličním partnerům to chce navrhnout šéf resortu zemědělství Marian Jurečka.

Ministr Jurečka: Chceme podpořit život a podnikání v malých obcích, připravujeme slevy na pojistném i zvýhodněné podnikatelské úvěry

Ministr zemědělství Marian Jurečka připravuje balíček opatření, který má pomoci lidem žijícím v nejmenších obcích ve znevýhodněných oblastech.

Ministr Marian Jurečka se vyznal před vězni ze své víry v Krista

Ministr zemědělství České republiky Marián Jurečka besedoval ve středu 7. 9. s vězni v jedné z nejtěžších a nejstarších českých věznic ve Valdicích.

Benefice pro lavice se vydařila. Vybralo se více než 56 tis. Kč na nové kostelní lavice

Benefiční koncert Benefice pro lavice ve Spálově se vydařil. Jsem moc rád, že se nám podařilo uskutečnit tuto akci a že jsme tak mohli místní farnosti alespoň trošku pomoct při shánění financí na nové lavice.

Úvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz KDU-ČSL