Aktuality

Ministr Jurečka podepsal s čínským ministrem Zhi Shupingem Memorandum o spolupráci v oblasti bezpečnosti potravin a zdraví rostlin a zvířat

Ministr zemědělství Marian Jurečka a ministr Generálního úřadu pro dohled nad kvalitou, inspekcí a karanténou Čínské lidové republiky Zhi Shuping podepsali Memorandum.

Lidovci půjdou do boje o olomouckého hejtmana opět se zelenými

Olomouc – Lidovci jdou v Olomouckém kraji do krajských voleb opět se Stranou zelených. Opakování spolupráce z posledního volebního období v pondělí podepsali zástupci obou stran.

Srdečně zvu nejen rodiny na Pouť rodin na Svatý Kopeček u Olomouce!

Srdečně zvu nejen rodiny na Pouť rodin na Svatý Kopeček u Olomouce!

Návštěva Kurdistánu

V pondělí 18. dubna jsem jednal s ministrem Kurdistánu pro vnější vztahy Falahem Mustafem. Bylo to velice otevřené jednání, kde on děkoval za podporu ČR vůči jejich regionu.

Hovory z lánů: Osvěta v jídle

Česká potravina zabrání klamání nás spotřebitelů a ještě z nás udělá regionální patrioty. Na tohle téma mě vyzpovídal herec Michal Novotný. Pokud zrovna nejste v práci, pusťte si zvuk.

Tahle země není pro mladé

Nedávno jsme měli u nás doma v rodině křtiny. Páté. Nebojte se, nechci nikomu radit, jak početnou rodinu má mít. Ozývá se mi ale stále více lidí, kteří mají více dětí stejně jako já a považují to za zcela ...

Ministr zemědělství Marian Jurečka zahájil pracovní cestu do Tanzanie a Zambie

Setkáním s ministrem zemědělství, hospodářských zvířat a rybářství Mwigulu Lameckem Nchembou dnes zahájil ministr zemědělství Marian Jurečka s podnikatelskou misí pracovní návštěvu Tanzanie a Zambie.

Marian Jurečka hostem Otázek Václava Moravce

Debata prvního místopředsedy KDU-ČSL Mariana Jurečky a zastupujícího předsedy Starostů a nezávislých Petra Gazdíka.

Pozvánka na Moravský večírek v Olomouci

Srdečně zvu na již 3. ročník Moravského večírku v Olomouci.

Blázniví ministerští úředníci aneb jak je to opravdu se zákazem vstupu do lesa

Vážně se na Ministerstvu zemědělství zbláznili a chtějí pod pokutou 30 tisíc korun zakázat vstup do lesa? To už tam nesmíme na procházky nebo sbírat houby?

Úvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz KDU-ČSL