Aktuality

Ministr ze statku: Rozhovor s Marianem Jurečkou pro Magazín Práva

Už řadu let je nepředstavitelné, aby si Marian Jurečka vzal dovolenou v době žní. Jenže zatímco ještě loni brázdil na vrcholu prázdnin pšeničné lány za volantem svého kombajnu, letos sedí na schůzích.

Sankce jsou hezké, ale přijde zima, připomíná ministr zemědělství. Pak uvidíme, jak jsme na Rusku závislí

Čtěte Půlnoční rozhovor s Marianem Jurečkou pro ParlamentníListy.cz

Ministr Marian Jurečka: Na vesnici je důležité tradiční hodnoty nejen uchovávat, ale i rozvíjet

Ocenění Oranžová stuha za vítězství v krajském kole soutěže Vesnice roku dnes předal zástupcům obce Mořice v Olomouckém kraji ministr Marian Jurečka.

Ministr zemědělství Marian Jurečka jednal s rakouským ministrem zemědělství Andrä Rupprechterem

Aktuální stav Společné zemědělské politiky včetně systému mléčných kvót byly tématem jednání ministra zemědělství Mariana Jurečky s rakouským ministrem zemědělství Andrä Rupprechterem.

Marian Jurečka dnes jednal s premiérem Bohuslavem Sobotkou

V Národním zemědělském muzeu na pražské Letné se dnes k bilanční schůzce sešli předseda vlády Bohuslav Sobotka a ministr zemědělství Marian Jurečka.

Marian Jurečka hostem Daniely Drtinové

Ministr zemědělství Marian Jurečka byl dnes hostem Daniely Drtinové. Povídali si o výběru eurokomisaře. Podívejte se na záznam pořadu.

Vláda schválila Program rozvoje venkova předložený ministrem zemědělství Marianem Jurečkou

Na podporu českých zemědělců, potravinářů a lesníků je připraveno zhruba 84 miliard korun.

Marian Jurečka se pouti na Velehradě zúčastnil s celou rodinou

"Velehradská pouť je pro mě jako pro Moravana tou nejdůležitější. Jezdím se sem duchovně osvěžit," přiznal se.

Marian Jurečka v pořadu Události, komentáře

Spor o českého kandidáta na eurokomisaře nebo prodej pivovaru Samson, to jsou témata, která okomentoval ministr zemědělství Marian Jurečka v pořadu Události, komentáře.

Marian Jurečka navštívil Summercamp Mladých lidovců

Místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka přijel v nedělní odpoledne na návštěvu Summercampu Mladých lidovců a pohovořil s nimi na téma "Pozice KDU-ČSL v současné vládě".

Úvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz KDU-ČSL